Fabryka okien i drzwi Bracia Nowaccy

Od ponad 30 lat dla Was

Ponad 30 lat na rynku budowlanym ugruntowało dzisiejszą mocną pozycję firmy w branży stolarki okiennej.
Nasze okna i drzwi drewniane sprzedajemy na rynku krajowym, oraz europejskim.

Wieloletnie doświadczenie, kompetentna kadra kierownicza, oraz wysoko wykwalifikowani pracownicy produkcyjni to części składowe, dzięki którym wypracowaliśmy wysoką jakość naszych okien i drzwi.

Aktualnie zatrudniamy ponad 40 osób w tym wysoko wykwalifikowanych fachowców różnych specjalności oraz wykształconą kadrę kierowniczą. Powierzchnia zakładu produkcyjnego wyposażonego w niemieckie i włoskie linie produkcyjne wynosi 2000 m2.
Zdolność produkcyjna zakładu w Obornikach wynosi 2,5 – 3,0 tys. m2 w miesiącu.

Dlaczego my ?

PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

Nasze produkty spełniają najwyższe na rynku wymagania jakościowe, o czym świadczą zadowoleni klienci i potwierdzają liczne certyfikaty oraz Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich przyznane za wzornictwo i najwyższą jakość okien drewnianych produkowanych w naszej firmie.

TYSIĄCE REALIZACJI

Nowoczesność i funkcjonalność naszej stolarki drewnianej na co dzień testują tysiące właścicieli domów i mieszkań w Polsce, Niemczech, Francji, Belgii, Holandii.

WYSOKIEJ JAKOŚCI SUROWCE I PODZESPOŁY

Dbamy o każdy szczegół, na każdym etapie procesu produkcyjnego oraz montażu. To dlatego współpracujemy z renomowanymi, certyfikowanymi dostawcami podzespołów oraz przestrzegamy surowych reżimów produkcyjnych.

Kim jesteśmy?

Fabryka okien Bracia NowaccyFirma Bracia Nowaccy działa od 1979 roku. Przez kolejne kilkanaście lat firma zajmowała się kompleksowym wykończeniem wnętrz, by wreszcie w 1996 roku zacząć specjalizować się w produkcji jednoramowych okien z drewna klejonego.

Obecnie jesteśmy przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na rynku, wyspecjalizowanym w produkcji drewnianych okien i drzwi w dowolnym stylu, kształcie i wymiarze. Nasze produkty są stosowane w budownictwie mieszkaniowym, a także w obiektach użyteczności publicznej oraz sakralnych i zabytkowych w całej Europie.

Teatr Nowy - Poznań

Realizacje z których jesteśmy dumni

Stylowe, wkomponowane w architekturę obiektów drewniane okna i drzwi, wykonane przez firmę Bracia Nowaccy, od lat podziwiają  tysiące turystów i interesantów odwiedzających m.in. takie miejsca, jak: Teatr Nowy, Poczta Polska w Poznaniu, pałac w Miłosławiu i pałac w Ludzisku, Uniwersytet Gdański, Urząd Wojewódzki w Szczecinie, Muzeum Podlaskie oraz Klasztor Franciszkanów w Poznaniu.

Wszystkim wymienionym firma Bracia Nowaccy kojarzy się dzisiaj przede wszystkim z:

  • ekologicznym produktem z drewna najwyższej jakości,
  • niebanalnym i stylowym wzornictwem,
  • solidnością wykonania,
  • niezawodnością serwisu,
  • elastycznością handlową.

Zaufali Nam:

PKO BP
GlaxoSmithKline
Amica
Uniwersytet Wrocławski
PKP
Nizio Design
Poczta Polska
ING Bank Śląski
Bank Gospodarstwa Krajowego
Constructa Plus
Grupa PSB
Teatr Nowy w Poznaniu

oraz tysiące klientów indywidualnych w Polsce i Europie Zachodniej!