Okucia obwiedniowe firmy ROTO

Jakie zadania pełnią dziś okucia okienne?
Chociaż stosowane przez naszą firmę drewno i technologie produkcji wyróżniają się pod względem wysokiej jakości, to ich wartość użytkowa byłaby niewielka, gdyby nie okucia, które w nich stosujemy. To właśnie okucia odpowiadają bowiem za pełną funkcjonalność okna, czyli jego otwieranie, uchylanie, zamykanie oraz sterowanie różnymi jego funkcjami, zapewniającymi wyższy komfort obsługi oraz bezpieczeństwo.

Okno bez okucia byłoby jedynie oszkloną ramą. Dlatego stosujemy najlepsze spośród dostępnych na rynku okuć marki ROTO. W niepozornych detalach okucia okiennego ROTO, na niewielkiej przestrzeni znajdują się najnowocześniejsze rozwiązania techniczne.

Okna kupujemy na dziesięciolecia, dlatego również okucia muszą spełniać najwyższe normy jakościowe, być super-wytrzymałe i trwałe. Dzięki temu będą niezawodnie działać, ale także pięknie wyglądać. To właśnie okna wpływają na estetykę każdego z pomieszczeń w domu, a okucia odpowiadają za sprawne ich otwieranie i zamykanie. Jednak nie tylko za to. Dzięki odpowiednio dobranym okuciom dom może stać się bezpieczniejszy, wygodniejszy, cieplejszy i bardziej energooszczędny.

Roto: marka wynalazcy rozwierno-uchylnych okuć do okien.

Pionierem techniki okiennej był Wilhelm Frank, założyciel firmy Roto, który w 1935 r. wdrożył do produkcji przemysłowej pierwsze okucie rozwierno-uchylne. Marka Roto jest dziś symbolem komfortu, bezpieczeństwa, estetyki i innowacji w dziedzinie techniki okiennej. Logo Roto noszą najczęściej kupowane na świecie okucia rozwierno-uchylne.

Zobacz stronę internetową ROTO:

www.roto.pl

okucie okienne

okucie roto

bolec roto

klamka roto do okien

szyna okucia okiennego